Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Božićna priredba

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U utorak 19.12.2023.godine u 10,00 sati održana je božićna priredba u našoj školi u prostorijama sportske dvorane. Učenici su svojim talentima kroz pjesmu, ples, dramatizaciju te gimnastiku zabavljali mnoštvo uzvanika i gostiju. Na priredbi su uručene nagrade za učenike koji su bili najuspješniji u pisanju literarnih radova od strane Matice hrvatske Stolac.

Zahvaljujemo se svim gostima koji su  svaku točku popratili pljeskom i odazvali se na prodaju rukotvorina sa božićnih radionica naših učenika i roditelja.

Čestit Božić i uspješna Nova godinu od učenika  i djelatnika OŠ Crnići!!!

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje