Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Predavanje "Tko upravlja mojom srećom"

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

U kulturnom centru Stolac, kako je ranije i najavljivano, 4.1.2024.god. u 17.00 h. časna sestra Dominika Anić održala je predavanje na temu „Tko upravlja mojom srećom?“.  Časna sestra Dominika Anić je školska sestra franjevka, psihoterapeutkinja s dugogodišnjim iskustvom u radu u odgoju djece.  Živi u samostanu Školskih sestara franjevki u Bijelom polju , a radi pri samostanu u vrtiću Sv. Klara. Organizatori predavanja su naše škole: OŠ Crnići, OŠ Stolac i Srednja škola Stolac. Predavanju su nazočili: roditelji, učitelji, profesori, stručni suradnici, ravnatelji, svećenik. Prvo je na početku predavanja u ime organizatora sve prisutne pozdravila ravnateljica OŠ Stolac Katarina Matić i zahvalila se časnoj sestri na prihvaćanju poziva i dolasku u naš grad.

 U opuštenoj i ugodnoj atmosferi, kroz sat i pol predavanja koje je proletilo u trenu, mogli  smo čuti mnoge korisne savjete i dobiti odgovor na pitanje koje je i u naslovu predavanja „Tko upravlja mojoj srećom?“.  Kroz samoprocjenu, osvješćivanje i upravljanje svojim mislima dobili smo odgovor da smo sami odgovorni za sebe i svoju sreću. Važno je da smo u ravnoteži sa sobom, sto pridonosi dobrim odnosima sa svojim najbližima. Spomenula je i rano postavljanje granica u odgoju djece, za sto je dobna granica tri godine a ne trinaest kada je već kasno. Cijelo predavanje je popraćeno anegdotama i primjerima iz života i rada časne sestre, sto je pridonijelo dinamičnosti i zanimljivosti predavanja.

Snimak predavanja će biti dostupan na YouTube stranici časnih sestara i toplo preporučavamo svima da ga pogledaju.

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje