Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

"Maškare, ča mogu maškare.."

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Veljača je mjesec osobite kreativnosti naših učenika. Među omiljenim datumima, za izraziti maštu i kreativnost su maškare. Maškare svojim veseljem i šarenilom izmame osmjeh na sva lica , a to su učinila i ove godine. Sudjelovali su učenici od I. do V. razreda. 

Ranim jutrom učenici I. razreda su veselim i maštovitim maskama započeli obilježavanje ovog događaja. Pjesmom su obišli starije učenike, te ih razveselili i nasmijali svojom kreativnošću.

Učenici nižih razreda po prvi put su sa svojim maskama izašli iz škole i prošli kroz naselje u povorci. Kreativne maske počevši od liječnika, svatova, kauboja ,navijača, nogometaša, vila, vještica i dr. uz pjesmu i ples ispratili su mještani pored svojih kuća. U veselom ozračju vratili su se pred školu i uz  pjesmu i ples nastavili druženje.

 

Maštovitost naših učenika možete pogledati u bogatoj galeriji.

 

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje