Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

"Od Dioskura do zvijezda" - II. mjesto

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U sklopu međunarodnog javnog događaja pod nazivom „Od Dioskura do zvijezda“ koji je dio projekta Antika Hercegovine, udruga za promicanje kulture življenja Vedrina iz Mostara raspisala je zanimljiv nagradni natječaj. Na natječaju je učenik IX. b. r. naše škole JOSIP PALAMETA osvojio drugo mjesto.

                      Svečanost uručenja nagrada  pod nazivom „Od Dioskura do zvijezda“ održana je  12. 10. u muzeju Hercegovine. Predstavnik naše škole bio je u pratnji nastavnice likovne kulture Božane Galić.  Organiziran je prijevoz autobusom od Mostara do Ravnog gdje je održan i nastavak svečanosti. Također, sudionici su  mogli poslušati predavanje a potom je uslijedilo uručenje nagrada i prigodni domjenak. Na ovaj način  je demonstrirana kulturno-turistička ruta od Mostara preko Stoca do Ravnog. Počasni gosti bili su  Veleposlanik republike Grčke u BiH Dimitrios Papandreou i generalni konzul republike Hrvatske Marko Babić.

 

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje