Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Uspješno održana humanitarna akcija

Ocijeni sadržaj
(1 Glas)

 

                 Tradicionalno i ove godine, 7.3.2024. godine od 10:00 do 12:00 sati u središtu grada uspješno je realizirana humanitarna akcija prodaje narcisa,  koju su proveli  pedagoške službe i  učenici OŠ Crnići, OŠ Stolac i SŠ Stolac. Narcis je cvijet koji simbolizira buđenje života i nade.  Simboličnom prodajom narcisa koje su i ove godine u velikim količinama skupili naši učenici, obilježen je Nacionalni dan borbe protiv raka dojke, a sve s ciljem pobuđivanja svijesti preventivnog pregleda te aktivnije brige o vlastitom zdravlju. Akcija je humanitarnog karaktera i prikupljeni iznos bit će uplaćen obiteljima u potrebi u našoj općini.

Od srca se zahvaljujemo svima koji su unatoč lošem vremenu svojim prilogom podržali našu akciju!

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje