Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Humanitarna prodaja narcisa

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

                U petak 17. ožujka 2023. godine od 10:00 do 12:00 sati u središtu grada uspješno je realizirana humanitarna akcija prodaje narcisa,  koju su proveli  pedagoške službe i  učenici OŠ Crnići, OŠ Stolac i SŠ Stolac. Simboličnom prodajom narcisa koje su i ove godine već tradicionalno u velikim količinama skupili naši učenici, obilježen je Nacionalni dan borbe protiv raka dojke, a sve s ciljem pobuđivanja svijesti preventivnog pregleda te aktivnije brige o vlastitom zdravlju.

Akcija je humanitarnog karaktera i prikupljeni iznos bit će uplaćen obiteljima u potrebi u našoj općini.

Od srca se zahvaljujemo svima koji su svojim prilogom podržali našu akciju!

 

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje