Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

  • slide_skola
  • slider html
  • slide_skola_2
  • slide_skola_3
  • slide_skola_4
  • slide_skola_5
css image gallery by G & S v8.0

Projekt u nastavi "Čitaj mi"

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Povodom Međunarodnog dana dječje knjige u PŠ Prenj realiziran je projekt pod nazivom „Čitaj mi“.

Cilj projekta bio je uvesti djecu u čarobni svijet bajki i pokazati im da dobro uvijek pobjeđuje zlo, potaknuti ih da što više čitaju te tako obogate svoj rječnik, poticati ih na samostalno izražavanje misli i osjećaja.

Učiteljice Marina Brajković i Mirela Puljić sa učenicima 1., 2., 3. i 4. razreda započele su projekt početkom ožujka. Kroz nastavne jedinke provođene su različite aktivnosti. Aktivno čitanje i slušanje , izrada panoa i slikovnica, ilustracija bajki, obrada lektire. Kroz sve te aktivnosti željeli  smo našim učenicima usaditi ljubav prema čitanju.

U sklopu projekta bio je planiran i posjet Gradskoj knjižnici Čapljina koji je realiziran 3.4.2023.g. u suradnji sa našim roditeljima, kojima se ovim putem zahvaljujemo. Zahvaljujemo se i ljubaznom osoblju Gradske knjižnice, a posebno ravnateljici Moniki Sulić koja je djecu na zanimljiv i edukativan način upoznala sa radom knjižnice.

I na kraju od srca želimo da naši učenici zavole čitati knjige jer kako kažu : „Knjige su prijatelji za čitav život“.

 

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine