Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

  • slide_skola
  • slider html
  • slide_skola_2
  • slide_skola_3
  • slide_skola_4
  • slide_skola_5
css image gallery by G & S v8.0

Dani kruha u našoj školi

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Kao i svake godine i ovog smo listopada se u našoj školi obilježili Dane zahvalnosti za kruh i plodove zemlje. Dana, 19. listopada 2022. g. učenici su donijeli mnoštvo kruha, peciva, kolača i hercegovačkih plodova , te je škola je poprimila domaćinski ugođaj.

Učenici su sa svojim učiteljicama pripremili prigodne recitacije, igrokaze i pjesmice za koje su nagrađeni velikim pljeskom.  Na radost učenika i učiteljica, proslavi dana kruha pridružile se i ravnateljica škole, Marija Kulaš , pedagoginja Ilijana Raguž te pripravnica Nikolina Perić.

Zahvaljujemo vrijednim mama, bakama na ukusnim slasticama, a najviše trebamo zahvaliti Bogu na bogatim jesenskim plodovima koje smo ove jeseni ubrali u našim voćnjacima i vrtovima. Neka nam to bude podsjetnik kakvo bogatstvo imamo, te da Gospodinu trebamo svaki dan zahvaljivati na svim tim predivnim darovima.

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine